HAKKIMIZDA

Müşteri konusunda hassas bir şekilde kaliteli üretim yapmayı ilke edinmiş olan firmamız TİMO DEKORASYON, 1985 yılından bu yana sürekli büyüyen ve üretim yelpazesini beğeni ve talepler doğrultusunda geliştiriren bir firmadır.

Konusunda uzmanlaşmış bir ekibe gelişen, teknolojiyi takip eden geniş bir ekipman parkuruna sahip olan firmamız dekorasyon konusunda müşterilerin devamlı takdirini toplamaktadır.

    İnşaat firmaları başta olmak üzere, siteler, villalar, konutlar, iş merkezleri vb. gibi birçok farklı alana dekoratif ürünler üretmekteyiz.

Paslanmaz, pirinç, pleksiglass ve ferforje malzemelerin yoğunluklu olarak kullanımı ile; merdiven korkulukları, balkon korkulukları, transparan cephe sistemleri, mağaza ekipmanları, metal dekoratif ürünler, avize, aplik, masa lambaları ve proje bazında her türlü mimari ve dekoratif ürün imalatı yapmaktayız.

     Bunun yanında, 2005 yılından itibaren pleksiglass satışı da yapmakta olan firmamız, sektörün bu konudaki her türlü taleplerini karşılamayı hedeflemiştir.