OTEL BAVUL TAŞIMA ARABALARI

Otellerde ağır bavulları odalara taşımak için kullanılan bavul arabaları özellikle büyük yük altında kolay yıpranmayacak şekilde üretiliyor. Günümüzde sıkça kullanılan pirinç döküm bavul arabaları bir çok otel tarafından tercih ediliyor. Ağır yük taşımak için tasarlanan bu arabalar günlük kullanımda bir çok darbeye maruz kalsa bile kolay kolay yıpranmıyor. Çeşitli malzemelerden ve üretilebiliyor. Oval ya da daha keskin hatlara sahip olarak üretilebilen arabalarda isteğe göre ek raf yer alabiliyor. Paslanmaz pirinç bavul arabaları uzun ömürlü kullanımları sayesinde tasarruflu birer eşya olarak kabul ediliyor. Tasarım konusunda esneklik sunan arabalar istenen hemen hemen her türlü şekilde üretilebiliyor.

Son Derece Sağlam

Bu arabalarla günde yüzlerce bavul taşınabiliyor. Bakır ve çinkonun alaşımından elde edilen pirincin dayanıklı yapısı sayesinde pirinç döküm bavul arabaları uzun seneler boyunca herhangi bir problem yaşamadan kullanılabiliyor. İklim şartlarına karşı koyabilen pirinç nemden ya da korozyondan etkilenmiyor. Pirincin dışında pleksi bavul arabaları da sıkça tercih ediliyor. Son derece dayanıklı yapısıyla pleksinin şekli malzeme soğuduktan sonra kesinlikle değişmiyor. Bu sayede herhangi bir kırılma, eğilme ya da benzeri bir problem ortaya çıkmıyor. Lazer kesim bavul arabaları uzun süreli kullanım ömrüne sahip olduğu için işletmeler için uzun vadede oldukça hesaplı oluyor.

Kolay Kullanım

Kullanım alanı gereği ağır yük altında kolay şekilde kullanılabilecek şekilde tasarlanan arabalar bir çok bavulun yerine götürülmesini daha hızlı ve kolay bir hale getiriyor. Pirinç döküm bavul arabaları aynı zamanda otellerin asansörlerinde de kullanılabiliyor. Bu sayede hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf edilebiliyor. Geniş alanları sayesinde bir kişi kolayca bir çok bavulu taşıyabiliyor. Lazer kesim bavul arabaları yan taraflarında yer alan korumalıkları sayesinde yaşanabilecek herhangi bir istenmeyen kazaların önüne geçiyor. Üst üste konmuş çok sayıda ağır bavul herhangi bir düşme ya da devrilme riski olmadan kolay bir şekilde taşınabiliyor. Arabaların büyük tekerlekleri yüksek ağırlık altında ezilmezken aynı zamanda arabanın kullanım kontrolünü de arttırıyor. 360 derece dönebilen tekerlekler sayesinde araba istenilen her yöne doğru kolayca sürülebiliyor.