PİRİNÇ BARDAKLIKLAR

Işıltılı ortamları daha dikkat çekici bir hale getiren kuşkusuz dekorasyon detaylarıdır. Detaylarda saklı olan her parça ile bir mekanın kusursuz hale gelmesini sağlamak mümkün olmaktadır. Her alanda farklı amaçlarla kullanılan bardaklıklar ise pirinç malzemenin ağırlığı ve şıklığı ile çok daha fazla gösterişli olmaktadır. Bardaklık çeşitleri barlarda, restoranlarda, banyolarda, lavabolarda, kafelerde sıkça kullanılmaktadır. Pirinç bardaklık modelleri tasarımlarına göre farklı işlevler ile tercih edilmektedir. Şarap kadehleri, bira ya da kokteyl bardaklarını asmak için barlarda sıkça kullanılan ürünler pirinç bar bardaklığı olarak adlandırılmaktadır. Bardak tutucusu modellerinin yanı sıra içki şişelerinin taşınmasında kullanılan standlar, sehpalar ya da taşıma arabaları da pirinçten üretilmektedir.

Her Alana Özgü Şıklık

Pirinç bardaklık çeşitleri şık banyo ve lavabolarda sıkça tercih edilmektedir. Altın rengi dekorasyon ürünleri arasında kalitesi ve uzun ömürlü oluşu ile dikkat çeken pirinç banyolara da kendine has bir ışıltı katmaktadır. Diş fırçası, makyaj malzemesi, pamuk gibi banyo malzemeleri saklamak için kullanılan paslanmaz bardaklık çeşitleri doğru aydınlatma ile banyoların her zaman şık ve göz alıcı olmasını sağlıyor. Hem dayanıklı hem de kolay işlenebilir yapısı ile dikkat çeken pirinç dekorasyon alanında sıkça tercih edilmektedir. Yapısı gereği uzun yıllar boyunca güvenle kullanılan pirinç malzemeler oksitlenme ya da paslanma gibi tepkimelere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu tür bir durum nemli ortamın etkisi ile oluşsa dahi pirinç malzemenin kalitesinden dolayı tepkimelerin kalıcı etkisi olmamaktadır.

Neden Pirinç Tercih Edilmeli?

Pirinç malzemenin kalitesi ve dayanıklılığı tartışılmazdır. Ama bu malzemeyi dekorasyonda öne çıkaran sadece yapısal kalitesi değildir malzemenin görünüşü de dekorasyon için vazgeçilmez olmasında çok etkilidir. Pirinç dekorasyon ürünlerinin hepsinin kendine has farklı bir rengi vardır. Alaşımda kullanılan bakır oranına göre rengi değişen malzeme altın ila bakır rengi aralığında farklı tonları ile dikkat çekmektedir. Doğru aydınlatma araçları ile desteklendiğinde bir alanda soft ve eşsiz bir görünüm yaratmanın en güzel yolu pirinç ürünleri doğru kullanmaktır. Lazer kesim bardaklık çeşitleri de canlı renkleri ile banyolarda yumuşak geçişli ama göz alıcı bir şıklık yaratmaktadır.

 

 pirinç bar bardaklığı, bardak tutucusu, sarı bardaklık, paslanmaz bardaklık, bardaklık modelleri, lazer kesim bardaklık, pleksi bardaklık