MERDİVEN KONSTRÜKSİYONLARI

Merdiven konstrüksiyonları özellikle yüksek merdivenlerde önlem amaçlı olarak kullanılıyor. Ancak mecburen yer alması gereken bu yapıların güvenliği sağlarken genel dekorasyon çerçevesi içerisinde kullanılması hem güvenlik sağlarken hem de göz zevkine hitap ediyor. Merdiven konstrüksiyonu binanın çatı merdiveni gibi tüm merdiven bölümlerinde kullanılabiliyor. Güvenliğin birinci planda olmasından dolayı bu konstrüksiyonlar kullanılırken seçilen malzemenin dayanıklı olması da büyük bir önem arz ediyor. Malzeme dayanıklı olsa bile düzgün bir şekilde bir araya getirilmemesi ya da kurulmaması dışarıdan düzgün gözükse bile güvenlik konusunda bazı problemleri çıkarabiliyor. Özellikle yapının üzerine yük bindiğinde bazı parçalanmalar ya da ayrılmalar yaşanabiliyor. Bu yüzden malzeme kadar uygulama da büyük önem arz ediyor.

Güvenlik Zerafetle Buluşuyor

Merdiven konstrüksiyonları dublex ev merdiveni, mutfak merdiveni, teras merdiveni gibi ev içi merdivenlerin dışında çeşitli büyük alanlarda kullanılan merdivenlere kadar her yerde kullanılabiliyor ve bulunduğu ortamın dekorasyonuna göre kullanıcıların istediği gibi şekillendirilebiliyor. Merdivende kullanılan renk, malzeme ve konstrüksiyonda kullanılan renk ve malzeme ile sonsuz sayıda tasarım yapmak mümkün. Bulunduğu çevrenin özelliklerine göre cam merdiven, ahşap merdiven, pirinç merdiven gibi seçeneklerinin yanında  yanında yapının şekli tek parçalı, çok parçalı ya da aralıklı şekilde olabiliyor. Ayrıca mekanınız nemli bir ortamda bulunuyorsa paslanmaz merdiven korkluğu sizin için daha iyi bir tercih olabilir. Merdiven küpeştesi ise seçilen modele göre ahşap, metal veya pirinçten olabiliyor.Yere monte edilen bağlantı noktalarının arasının birleştirilmesi ile ortaya çıkan yapı sonucunda merdiven daha güvenli ve bulunduğu ortamın yapısına uyum gösteren bir bölüm haline geliyor.

Güvenli Bir Ortam

Merdiven konstrüksiyonları küçük ya da büyük yaşanabilecek bir çok kazanın önüne geçebiliyor. Aynı zamanda dekorasyonu ile ev veya iş yeri ortamına ayrı bir hava katıyor. Çatı merdiveni fiyatları yapının kullanım ömrü ile karşılaştırıldığında son derece ekonomik oluyor. İster ev merdiveni olsun ister mutfak merdiveni kullanıldığı yerden bağımsız olarak merdiven konstrüksiyonlar çok büyük bir yer kaplamıyor. Kaliteli malzemeler ile üretilmiş ve doğru bir şekilde yapılmış yapılar uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabiliyor. Böylelikle ev veya iş yerinde hem güvenli bir ortam oluşturulmuş hem de kullanılan malzemeye veya tercih edilen renge göre bulunulan ortamın dekorasyon açısından daha zengin olması kolayca sağlanabiliyor.

Timo Dekorasyon tarafından özenle üretilmiş merdiven konstrüksiyonları ile evinize, iş yerinize ve bahçelerinize güzel bir hava katın.