PİRİNÇ HAVLULUK VE ASKILAR

Banyo ve lavaboların olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alan havluluk ve askılık modelleri pirinç kalitesi ve güzelliği ile farklı bir şıklığa sahip oluyor. En iyi havluluklar arasında yer alan pirinç havluluk modelleri farklı tasarımları ile dikkatleri çekerken banyolar için işlevsel çözümler de sunuyor. Birden fazla havluyu şık bir şekilde asmaya imkan sağlayan modellerin yanı sıra kalorifer çevresinde kullanılabilen modeller her yaşam alanında rahatlıkla kullanılabiliyor. Kalite ile şıklığı bir araya getiren pirinç kesim havluluk modelleri ile farklı renk ve tasarımları ile herkese hitap etmeyi başarıyor.

Pirinç Kalitesi ve Şıklığı

Banyo dekorasyonunda en çok tercih edilen iki ana renkten birisi olan altın rengi en güzel pirinç aksesuarlar ile taşınmaktadır. Soft bir tasarımı dikkat çekici bir şekle sokan altın rengi ile kahverenginin, ahşabın, siyahın ya da sıcak renklerin uyumu herkesin beğenisini toplamaktadır. Banyo ve lavaboların vazgeçilmez rengi olan pirinç havluluklar uzun ömürlü çözümler sunduklarından ötürü de tercih edilmektedir. Nemli alanlarda paslanma ve oksitlenmenin önüne geçmek için kaliteli ürünler kullanılması gerekmektedir. Kaliteyi en güzel şekilde yansıtan pirinç havluluk modelleri ile banyolara unutulmaz bir şıklık katmak mümkündür. Havluluk modelleri genellikle tekli havluluklar şeklinde olsa da çoklu ya da kalorifer peteğine monte edilebilir modeller bulmak da mümkündür. Cam havluluk çeşitleri ile birlikte banyolarda en çok tercih edilenler arasında pirinç havluluk modelleri yer almaktadır.

Kıyafetler Özeldir

Askılık olarak akla gelen tasarımlar genelde havlu veya bornoz gibi parçaları asmak için tercih edilse de elbise askısı olarak pirinç askılıklar da sıkça tercih edilmektedir. Özel tasarım ürünler sergileyen mağazalar, butik oteller, kaliteden ve şıklıktan hoşlanan gardırop sahipleri pirinçten üretilmiş askılıkları tercih etmektedir. Uzun yıllar kullanılan, hafif ve kaliteli olan askılık modelleri ile her kıyafet ve dolap daha özel bir hale gelmektedir. Açık dolap tasarımlarında dekorasyona uygun olarak krom ya da pirinç askılık tercih edilmesi gerekir. Açık sistemlerde bu askıların tercih edilmesi dekoratif açıdan da oldukça önemlidir.

Pirinç havluluk, pirinç kesim havluluk, lazer kesim havluluk, sarı havluluk, havluluk modelleri, şık havluluklar, en iyi havluluklar, cam havluluk, pleksi havluluk, pirinç kesim pleksi havluluk, paslanmaz havluluk, pirinç kesim paslanmaz havluluk, krom havluluk, cam havluluk modelleri