PİRİNÇ KARYOLA

Pirinç dekorasyon için şık bir alternatif sunarken hem tek kişilik baza başlıkları hem de çift kişilik baza başlıkları ile her yere uyum sağlıyor. Her yatak için kolay uygulanabilir çözümler sunan pirinç baza başlıkları ile ufak dokunuşlarla dekoratif sonuçlar elde etmek mümkündür. Yatak odalarında baza ya da yatak çerçevesini tamamen değiştirmeden sadece yatak başlığı değişimi ile yeni bir dekorasyon elde edilmektedir. Özellikle baza kullanmaktan vazgeçmek istemeyenler için tek kişilik baza başlıkları ve çift kişilik yatak baza başlıkları kolay ve fark edilir çözümler sunmaktadır. Pirinç materyal olarak kolay şekillendirilebilen ancak oldukça uzun ömürlü bir malzeme olduğundan dolayı güvenle her alanda tercih edilmektedir. El işçiliğinin en güzel örneklerini bir araya getiren pirinç yatak başlıkları ile yatak odalarına yeni bir hava getirmek mümkündür.

Konforlu Karyolalar

Pirinç karyolalar yatak baza kullanımından vazgeçenler için kapsamlı çözümler sunmaktadır. Baza veya karyola değişimine karar verenler yatak ölçülerine uygun pirinç karyola seçeneklerini rahatlıkla değerlendirebilirler. Dekoratif pirinç karyola modelleri ile modern ya da otantik bir şıklık elde etmek mümkündür. Yatak odasında kullanılabilecek pirinç aydınlatma ekipmanları ile desteklendiğinde oldukça göz alıcı bir görüntü ortaya çıkaran pirinç karyola modelleri ile altın renginin zarafetini her yerde kullanabilirsiniz. Pirinç alaşımında farklı renkler elde etmek bakıra veya altın rengine daha yakın olan materyaller tercih etmek dekorasyonda farklı tarzların ortaya çıkmasında etkili olmaktadır.

Her Odaya Uygun Seçimler

Pirinç 10.000 yılı aşkın süredir dekorasyonun vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Altın rengine sahip olması sayesinde uzun yıllar boyunca statü göstergesi olarak kullanılan pirinç yatak odalarında da sıkça tercih edilmektedir. Hem estetik hem de şık duran pirinç dekorasyon ürünleri konsept değişikliği arayanlar için farklı seçenekler sunmaktadır. Yatak odalarında yenilikçi modellerin yanı sıra otantik detaylar isteyenler için de uygun seçenekler sunan pirinç karyola modelleri farklılık yaratıyor. Konsept seçeneklerini farklılaştıran tasarımları ile dikkat çeken ve yatak baza seçeneklerine şık bir alternatif olan pirinç karyola modelleri her alana rahatlıkla uyum sağlıyor.

Timo Dekorasyon tarafından özenle üretilmiş pirinç karyolalar ile yatak odanıza güzel bir hava katın.