RAF SİSTEMLERİ VE MAĞAZA STANDLARI

Bir mağazanın öne çıkması için her anlamda etkileyici ve göz alıcı olması önemlidir. Ev dekorasyon mağazaları ya da giyim mağazası dekorasyon konusunda öne çıkması gereken mağazalar arasında yer alsalar da kuyumcular, ayakkabıcılar, kitapçılar veya organik pazarlar kısacası her mağazanın kendine has çekici bir tasarımı olması önemlidir. Mağazaların ruhunu ise döşemeleri, aydınlatmaları ve standları verir. Mağaza standlarında hem işlevsel hem de tasarım açısından değerli ürünler kullanmak önemlidir. Müşterilerin aklında kalıcı olmak, kendi tarzına sahip olmak ve ürünlerini en iyi şekilde sunmak bir mağaza için vazgeçilmez olmalıdır. Dekorasyon raflar ve standlar mağazacılıkta mutlaka üzerine düşülmesi gereken mobilyalar arasında yer almaktadır.

Dekorasyonunuz Ruhunuzu Yansıtsın

Mağazanın tarzına göre mobilya ve stant seçmek çok önemlidir. Kahve tonların ağırlıklı olduğu bir mağazada pirinç mağaza standları ve pirinç dekorasyon detayları harika bir görünüme sebep olacaktır. Modern çizgilerin ağırlıklı olduğu mekanlarda çelik veya alüminyum standlar öne çıkmaktadır. Tamamen cam olan dekorasyon raflar ya da farklı renklerle dikkatleri çeken standlar da mağaza tasarımlarında kullanılabilir. Giysi askıları, mücevher tezgahları, çanta askıları, hareketli giysi askıları ve orta standlar en çok tercih edilen mağaza standları arasında yer almaktadır. Broşür veya promosyon dağıtmak için hazırlanan dergilik benzeri tasarımlar da mağazalarda sıkça tercih edilmektedir. Mağazaların orta standlarında devasa masalar ya da sehpalar kullanılabilir. Tamamen mağazanın dekoruna göre yapılacak seçimler doğrultusunda ışıl ışıl ve insanı hayran bırakan sonuçlar elde etmek mümkündür.

Hayal Etmek Yeterli

Dekorasyon mağazaları dekoratif ürünler sunan mekanlar olmalarına rağmen mağaza standları konusunda oldukça titiz davranmaktadırlar. Duvarları dekorasyon raflar ile süslemek, standların materyal seçimini mağaza konseptine uygun şekillerde yapmak ve hedef kitlenin zevklerine uygun tasarımlar seçmek önemlidir. Bir kitap mağazasında cam kitaplıklar tercih edilmez, kitap mağazalarında ahşabın birbirinden güzel detayları insanı içine çeker. Bir mücevher mağazasında da ahşap standlar kullanılmaz, mücevherlerin ışıltısı cam, kristal ve metal parlaklığı ile çok daha göz alıcı bir hale getirilebilir. Ufak detaylar ile mağazaları insanların sürekli vakit geçirmek isteyecekleri yerler haline getirmek mümkündür.

Timo Dekorasyon tarafından özenle üretilmiş mağaza standları ile mağazalarınıza şık bir hava katın.

 

 

Anahtar Kelimeler: ev dekorasyon mağazaları , işyeri dekorasyon , dekorasyon mağazaları , raf dekorasyon , pirinç dekorasyon , giyim magazası dekorasyon , dekorasyon raflar , paslanmaz dekorasyon , iç giyim dekorasyon